buzz marketing

Zorganizowane wycieczki z Warszawy

By | Luty 11, 2016

Do Polski każdego roku przylatuje wiele osób narodowości Żydowskiej, aby zwiedzić nazistowskie obozy koncentracyjne z okresu II Wojny Światowej. Oczywiście głównym celem zazwyczaj jest obóz koncentracyjny w Oświęcimiu. Jednak taki wyjazd może być problematyczny pod kątem logistycznym – dla osób, które nie znają naszego kraju, ani tym bardziej języka dostanie się z głównego lotniska w Polsce – z Warszawy do Oświęcimia to wyzwanie.

Istnieją jednak firmy przewozowe, które specjalizują się w przewozie tzw. day trip to auschwitz from warsaw gdzie turyści mogą zamówić taksówkę bezpośrednio na lotnisko i wynajęty kierowca zawiezie do Oświęcimia i pomoże w poruszaniu się po Warszawie i załatwieniu wszystkich najważniejszych spraw. To znaczne ułatwienie, jednak oczywiście wynajęcie firmy transportowej to dodatkowe koszta. Rozbijając je jednak na kilka osób cena jest bardzo przystępna.

Wynajęcie autokaru czy samochodu z kierowcą to chyba najlepsze wyjście dla wszelkiego rodzaju wycieczek zorganizowanych – niezależnie od ilości turystów. Im więcej osób, tym cena oczywiście będzie niższa, warto namówić znajomych na urlop tego typu.